Doç. Dr. Akif Diri
Üroloji Uzmanı
25 Yıllık
Tecrübe
Cerrahi Tecrübe
32 Binden Fazla

Hakkımızda

Mersin üroloji kliniğimiz hakkında

Mediterranean Urology & Adrology

Doç. Dr. Akif Diri Üroloji Uzmanı

Kliniğimiz Üroloji alanında artan yurtiçi ve yurtdışı hasta talebini karşılamak, aynı zamanda bölge hastanelerinden ve sağlık kuruluşlarından daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla alanında fark yaratacak niteliklere sahip olarak kurulmuştur.

Mediterranean Urology Klinik Kurucusu

Mediterranean Urology

Hizmet Alanları

Bugüne kadar 32.000 den fazla cerrahi operasyon gerçekleştiren Mediterranean Urology ekibi, hastalara cerrahi ve medikal tedavilerin yanı sıra cinsel fonksiyon bozukluklarında da cinsel terapist eşliğinde davranışsal ve psikolojik eğitim vermektedir.

 

HoLEP, Su Buharı Tedavisi, endoskopik taş cerrahisi, MR Füzyon biyopsisi, penil protez , laparaskopik ürolojik cerrahiler, intontinans cerrahileri ve çocuk ürolojisine uzanan geniş ilgi alanlarıyla Mediterranean Urology ekibi, muayenehane çatısı altında; uzman doktor ekibi, deneyimli sağlık personeli ve teknolojik tıbbi alt yapısıyla sizlere Üroloji alanında hizmet vermektedir.

Kliniğimiz, ülkemizde ve bölgemizde sıkça rastlanmayan ofis şartlarında endoskopik girişim, Flexıble sistoskopi, ESWT, cinsel terapist tarafından cinsel terapi hizmeti, sertleşme bozukluklarında kök hücre tedavisi alanlarında fark yaratmaya devam etmektedir.


Vizyonumuz

Personelimiz ile birlikte sürekli gelişerek, sağlık hizmeti anlayışımız ve branşımızda yarattığımız fark ile dünyada referans gösterilen bir klinik olmayı hedefliyoruz.


Misyonumuz
Bizimle yolu kesişen tüm hastalarımızın, sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışırız.


Değerlerimiz

– İnsana değer veririz, güvenilir ve devamlı olmak vazgeçilmezimizdir.
– Sunduğumuz her türlü hizmetle alanımızda fark yaratırız.
– Bilimsel yaklaşımlara ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmanın gereğine inanırız.
– Çevik, hedef odaklı ve başarı azmi yüksek bir takımız.